Nba tahminleri

14 Nisan Toronto Raptors – Orlando Magic Nba Tahmini

Toronto Raptors – Orlando Magic Nba tahmini ile playoff gecesine ikinci analizimizi paylaşıyoruz, maçın Toronto için beklendiği kadar kolay geçmeyeceğini söyleyelim.

Philadelphia – Brooklyn Nets nba tahmini

Nba play off serileri ilk maçlarında favori olan ev sahibi takımlar genelde maçlarını kazanır, Raptors konferanstaki rahat konumundan dolayı zaten bir süredir playoff hazırlığı yapıyordu ve savunma setlerini bol bol denediler, rotasyonun durumunu da gördüler.

İki takımın bu sezon karşılaştıkları 4 maçta 2 maç Orlando, 2 maç da Raptors kazandı, en son maçlarında Toronto Raptors kendi evinde tam kadro 12 sayı farkla kazanmıştı Magic karşısında. Tabi play-off maçları farklı olur, öncelikle bu maçta iki takım arasındaki en temel fark Kawhi Leonard ve onun üzerinde ekstra savunma yaparlar. Bu maçta sayı bareminin 212.5 olması da bize bahis sitelerinin de durumun farkında olduğunu gösteriyor.

Orlando bu maçı sayı atarak kazanamaz ama playoff’un son düzlüğünde beklenenden çok daha fazla sayı attılar ve bu konuda şu anda oldukça iyi durumdalar diyebiliriz, yani bu maçta 100 sayının biraz daha üzerine 105 sayı civarına çıkmalarını bekliyoruz.

Toronto Raptors hücum temelli bir takım değil, savunma temelli bir takım ve Leonard, Siakam, takıma henüz tam ısınamasa da Marc Gasol ve Kyle Lowry gibi oyuncular bireysel olarak hücumda Orlando’dan daha fazlasını atıp bu maçı ne şekilde olursa olsun kazanacaklar. Orlando’da Terrence Ross’un dış atışlardan yine çok iyi katkı almasını bekliyoruz ve biz bu maçta +8 handikaptan Orlando Magic tarafındayız, evet maçı Raptors kazanır ama beklendiği gibi fark atamazlar. Maçın da ucu ucuna üst olabileceğini tahmin ediyoruz.

Toronto Raptors – Orlando Magic : 1 Oran @1.25
Toronto Raptors – Orlando Magic Handikap ( 0 : 12.5 ): 2 Oran @1.50
Toronto Raptors – Orlando Magic Toplam Sayı: üstü 212.5 Oran @1.90
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu