Nba tahminleri

14 Mart Indiana Pacers – Oklahoma NBA Tahmini

Indiana Pacers – Oklahoma NBA Tahmini kolay olmayan maçlardan, analizlerimizi ve yorumlarımızı paylaşacağız fakat en başta söyleyelim, bu maça taraf bahsi yapmak çok riskli.

Diğer tüm nba tahminleri bu sayfada

Indiana Pacers – Oklahoma NBA Tahmini

Oklahoma dün paylaştığımız gibi Brooklyn Nets’i 100 sayı altında tuttu ve maçı kazanmayı başardı, bu takım savunma temelli bir takım. Savunmayı iyi yaptıklarında elde ettikleri momentumla her takımı yenebilirler ama ne zaman ben senden iyi takımım sana çok sayı atıcam haberin olsun dediklerinde süpriz mağlubiyetler aldılar. Utah ve Brooklyn’i 100 sayının altında ardarda tutup maçları kazanmaları bize ilerleyen maçlar için akıllarının yerine geldiği konusunda umut veriyor. Houston’a geçilmemek, hatta Denver Nuggets’ı geçmek istiyorlarsa kalan az sayıda maçta savunmayı sertleştirerek devam etmeleri gerekiyor ki öyle de olacağını tahmin ediyoruz.

Indiana Pacers ise Philadephia ve Boston ile 3.sıra için yarışıyor ve işleri kolay değil. 3.sırayı elde etmek için iç saha maçlarına güveniyorlar ve iç sahada tutarlı bir takım, rakibinin oyununa göre içerdeki maçlarda çözüm üretebiliyorlar. Oklahoma bugün savunmayı sıkı yapacak, Indiana’da aynı şekilde karşılık verir. Oklahoma’nın 110 sayı üzeri yediği maçların çoğunda yenildiğini biliyoruz, öncelikleri Indiana’nın hücum ritmini bozmak olacak. Indiana böyle maçları sever.

İlgili konu: Banko maçlar

Bu maç için 221.5 alt üst baremi açılmış ama bu barem aşağıya düşebilir çünkü iki takım da skor gücü yüksek takım ama bu sayı düellosuna girecekleri anlamına gelmiyor. Bu gece daha çok savunma düellosu olacak. Bogdanovic’in sahanın en skorer oyuncularından biri olmasını bekliyoruz ve bu maçta her ne kadar Indiana tarafında olsak da belirlenen barem çok az olduğu için bu baremden bahis önermiyoruz. Indiana Oklahamayı 100 sayı civarında tutar ve maçı kazanır.

Indiana Pacers – Oklahoma City Thunder Handikap ( 4.5 : 0 ): 1 Oran @1.44
Indiana Pacers – Oklahoma City Thunder Toplam Sayı: altı 226.5 Oran @1.44
Indiana Pacers – Oklahoma City Thunder Toplam Sayı: altı 219.5 Oran @1.92
Indiana Pacers – Oklahoma City Thunder Toplam Sayı: altı 217.5 Oran @2.05
bu maçla ilgili detaylı istatistiklere nba resmi sitesi üzerinden ve sporx’den güncel nba haberlerine ulaşabilirsiniz.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu