Nba tahminleri

13 Nisan Philadelphia – Brooklyn Nets Nba Tahmini

Philadelphia – Brooklyn Nets Nba Tahmini ile uzun zamandır beklenen Nba Play-off serisine ilk analizimizi paylaşacağız. Nba normal sezonda olduğu gibi Play-off serilerine de imzamızı atacağız.

Nba play-off tahminlerimizin tamamını Nba tahminleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Bu maç için bahis siteleri Philadelphia kazanır için 1,33 oran belirlemiş, Brooklyn Nets’e +6.5 handikap verilmiş ve maçın alt üst baremi için de sayı beklentisi 232.5.

Bu maç için iki takımın genel sezonu nasıl geçirdiğine bakalım..

Doğu konferansında 82 maçta 51 galibiyet alan Phila konferansı 3.sırada bitirdi, kendi evinde oynadığı 41 maçta 31 galibiyet aldılar ve iç sahada maç başına 118 sayı ortalamayla oynadılar, yedikleri maç başına sayı ortalaması da 110.

Brooklyn Nets doğu konferansını 6.sırada bitirdi ve toplamda 42 galibiyet aldı. Bu sezon ne iç saha takımı ne de deplasman takımı olabildiler, bu sezon güçlü rakiplere karşı vay anasını dedirttikleri maçlar oynadılar ama hemen arkasından çok zayıf takımlara maç kaybettiler bu sezonun özeti Brookyln için en kısa şekilde bu! Deplasmanda oynadıkları 41 maçta 19 galibiyet aldılar ve maç başına 110 sayı atıp 113 sayı yediler. Playoff yaklaşırken Phila biraz daha savunmayı öne çıkarırken Nets maç başına 120 sayı atıp 120 sayı yeme ortalamasıyla oynadı.

Embiid oynayacak mı?

Bu maçta Joel Embiid’in oynamama ihtimali %51, JJ Reddick’in sakatlığı geçti onu son hafta çok zorlamamışlardı ve Ben Simmons’da sakatlığı atlatan diğer isim. James Ennis’in oynamasını beklemiyoruz ama takımı etkilemez. Brooklyn Nets’de eksik şüpheli yok. Nba sakat listesini ESPN sitesinden kontrol edebilirsiniz

Embiid Philadelphia’nın en önemli oyuncusu oynamaması çok büyük etki eder ve seride evdeki ilk maçı kaybetmeyle yüz yüze kalabilirler. Brooklyn hakkında önemli bir bilgi verelim, evet çok güçlü bir takım değil bu sezon 41 deplasman maçında belirlenen handikapları da hesaba kattığımızda 25 maç kazanıp 16 maç kaybetmiş oluyor. Phila’da bu ortalama %50.. Yani handikap içinde bu sezon genelde Nets kaldı ve bu maçta da belirlenen handikap içinde kalmalarını bekliyoruz. Zaten Brooklyn Nets’e +8 handikap açılmıştı ve düşürüldü.. Bu handikap’la Brooklyn’e güveniyoruz. Bir diğer konu da alt üst baremi hakkında görüşümüzü merak eden kullanıcılarımız için şunu söyleyelim, Philadelphia’nın 25,4 sayı ortalamasıyla oynayan en önemli oyuncusunun maçta oynayıp oynamayacağı net olmadığı için alt üst tahmini oynama taraftarı değiliz ama bizim görüşümüz bu maç serinin ilk maçı, alt bitmeye yakın ama bu baremden son dakikalar karışık duygular yaşadığınız dakikalar olabilir. Maçın eğilimi alt ama alabiliyorsanız daha yüksek baremden alt oynamanızı öneriyoruz.

Philadelphia – Brooklyn Nets Nba Tahmini;

Philadelphia 76ers – Brooklyn Nets Toplam Sayı: altı 232.5 Oran @1.92
Philadelphia 76ers – Brooklyn Nets Toplam Sayı: altı 239.5 Oran @1.44
Philadelphia 76ers – Brooklyn Nets Handikap ( 0 : 8.5 ): 2 Oran @1.69
Philadelphia 76ers – Brooklyn Nets Handikap ( 0 : 11.5 ): 2 Oran @1.47
Philadelphia 76ers – Brooklyn Nets Handikap ( 0 : 6.5 ): 2 Oran @bets10 1.95

 

 

 

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu