Nba tahminleri

12-13 Ocak NBA Tahminleri

NBA’de bu gece yarısından önce de iki maç var, 12-13 Ocak NBA Tahminleri ile bu geceki tüm maçlara tahminlerimizi vereceğiz. NBA’de takımlar hakkında detaylı istatistiklere nba resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Washington Wizards – Utah Jazz NBA Tahmini

Wizards iç sahada +8.5 handikapla maça başlıyor, belirlenen alt üst baremi de 223.5 sayı. Utah maçın favorisi ama bu maçta -8.5 sayı handikap kadar arada fark var mı, gereksiz risk, Utah maç içerisinde çok istikrarlı değil.

Bu maçta Utah’ın yüksek skor gücüyle oynamasını bekliyorum. 26 galibiyet aldılar, bugüne kadar oynadıkları maçlarda da attıkları ortalama fark +3.5 sayı, bu maçta belirlenen 8.5 sayıdan oldukça düşük. Washington takımının yediği ortalama fark -4.9, bu durum bize Washington +8.5 oynamamız için destekleyici bir durum.

Bir diğer durumda Bu maç alt mı biter üst mü biter, Utah savunmasıyla ayakta kalan, maç kazanan bir takım değil. Wizards B.Beal hariç üst düzey olmasa da hareketli oyuncuları olan bir takım ve ben bu maçta 110 sayıya yaklaşmalarını bekliyorum. Wizards sayı buldukça Utah daha fazlası için deneyecek. Bu maç 223.5 sayı üst olur. Bu maça 223.5 sayıdan daha az baremden üst oynamak isterseniz tipobet bu oranları sağlıyor.

New York Knicks – Miami Heat Tahmini

NY Knicks sadece 10 maç kazanabildi, 29 mağlubiyetleri var. Verilen handikapları da hesaba kattığımızda 19 maçta handikap içinde kaldılar. Oynadığı maçlardan 17 tanesi üst, 22 maç alt bitti ve yedikleri ortalama fark -8.2.

Miami Heat 27 galibiyet aldı, zaten bu sezon geçen sezonlara göre daha iyiler. Handikapları da hesapladığımızda 22 maç kazanmış oluyorlarçünkü handikapları deplasmanda aşmakta zorlanıyorlar. Attıkları ortalama fark 3.9 sayı.

İki takımda da önemli eksik yok, bu maçta Heat -8.5 handikapla maça başlıyor, alt üst baremi de 218.5 sayı. Öncelikle NY Knicks +8.5 handikap öneriyorum. Diğer tahminim 218.5 sayıdan alt. 218.5 yerine 220 sayı ve daha yüksek baremden alt oynamanız için bets10’a üye olarak oynayabilirsiniz.

Brooklyn Nets – Atlanta Hawks Tahmini

Brooklyn -7.5 handikapla başlıyor, 230.5 sayı gibi yüksek sayı baremi var, yani maçtan beklenti yüksek skor çıkması yönünde. Brooklyn bu farkı atabilir ama 7.5 handikap çok güvenilir değil. Bu handikapın açılmasının sebebi Brooklyn’in çok iyi olması değil, maçlarda ortalama -1.9 sayı farkıyla oynuyorlar. Atlanta Hawks’ın maç başı ortalama 9.7 fark yemesi bu handikapın açılmasının sebebi. O zaman Hawks tarafına bir bakalım.

Sadece 8 galibiyet alabildiler ve 31 maçta yenildiler, verilen handikapları da dahil ettiğimizde 17 maçı kazandıklarını, 22 maçı kaybettiklerini görüyoruz. Yani Atlanta Hawks bu sezon belirlenen handikapların içinde kalmakta başarılı oldu diyebiliriz. Alt üst baremi için de Hawks’ın 20 maçı üst bitti, 18 maçı alt bitti. Brooklyn’in 17 maçı üst ve 20 maçı alt bitti.

Trae Young ve John Collins takımı ne kadar ayakta tutabilir 100 sayı, 110 sayı bandına kadar takımı taşıyabilirler, daha fazlası olmaz. Brooklyn Kyrie Irwing ve Dinwiddie ile120 sayı civarına çıkar bu gece. Brooklyn -7.5 ve daha riskli olan 230 sayı üst oynanabilir.

Memphis Grizzlies – Golden State NBA Tahmini

Maç için sayı baremi 221 sayı, Memphis -6.5 handikapla başlayacak maça. Golden State hücum opsiyonları sınırlı bir takım. D’Angelo Russell, Alec Burks ve Glenn Robinson takımı Memphis karşısında taşıyamaz. Bu takımın maksimum kapasitesi 100 sayıyı ıkınarak geçer bu gece. Ribaundlarda da Memphis bariz üstünlük kuracaktır. Jaren Jackson, Ja Morant, Dillon Brooks iyi durumda, Valanciunas ve Brandon Clarke’da bu maçta ribaunlarda iyi maç çıkaracaklar. Eksik oyuncuları da yok. Memphis bu maçta 6.5 handikapı geçer, maçın alt eğilimi yüksek, 221 sayıdan alt çok daha olası.

Toronto Raptors – San Antonio Spurs Tahmini

Toronto -4 handikapla başlıyor, 220.5 sayı baremi belirlenmiş. İlginç şekilde Spurs bu sezon beklenenden fazla üst skora taşıdı maçlarını, Toronto beklediğimiz gibi dengeliydi. Spurs bu maçta 100-110 sayı aralığında sıkışıp kalacak, beklentim bu yönde. Toronto 100 sayıyı rahat geçer ve belirlenen -4 handikapı yapar. Alt üst baremi oynamanızı önermiyorum çünkü Toronto bu maçta çok daha fazla da sayı atabilir.

Denver Nuggets – LA Clippers Tahmini

Clippers +1.5 handikap ve 220.5 sayı alt üst baremi belirledi bahis siteleri bu maçta. Clippers’da Paul George muhtemelen oynamayacak ve Kawhi ve Louis Williams’ın eline bakacaklar. Denver’da Jokic liderliğinde maçı kazanacak skoru bulacak. Belirlenen -1.5 handikapı rahat yapmalarını bekliyorum. Alt üst barem bu maçta önermiyorum.

Maçlara verdiğimiz tahminleri Türkiye’den nesine, bilyoner gibi sitelerden oynayabilirsiniz. Yurt dışından oynayan kullanıcılarımız tipobet Nba maçlarına çok fazla farklı barem açıyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu