Nba tahminleri

10 Nisan Gece NBA Tahminleri

10 Nisan gece Nba tahminleri ile bu gecenin nba programından sizler için analiz ettiğimiz maçları paylaşacağız. Bu gece Nba’de 11 maç var ve saat 02:00’da başlayacak maçlar. Diğer tüm analizlerimize banko maçlar sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Cleveland Cavaliers – Charlotte Hornets Nba Tahmini

Hornets Kemwa Walker’ın dönüşüyle çıkışa geçti ama geç kalmış olabilirler, neyse ki Detroit’in form durumu son maçlarda berbat ve Hornets için halen bir umut ışığı var. Hornets Cleveland Cavaliers karşısında maçı kazanır ama 8 sayı handikap belirlenmiş ve deplasmanda bu 8 sayıyı geçemeyebilirler. Charlotte direk kazanırın oranı 1,28 ve bu orandan gecenin bankosu. Ayrıca bu maç için 221.5 sayı handikap belirlenmiş, 221.5 baremden alt olma olasılığı yüksek ama maçın son dakikaları adrenalini yüksek geçer bu baremden.

Cleveland Cavaliers – Charlotte Hornets : 2 Oran @1.28
Cleveland Cavaliers – Charlotte Hornets Toplam Sayı: altı 221.5 Oran @1.88
Cleveland Cavaliers – Charlotte Hornets Toplam Sayı: altı 227.5 Oran @1.47

Miami Heat – Philadelphia 76ers Nba Tahmini

Miami Heat bu maçı mutlaka kazanmak zorunda ama 2 haftadır zaten bütün maçlarına mutlaka kazanmak zorunda çıkmasına rağmen başarısızlar, yumurta dayandı artık, bu maçı iç sahada kazanmak zorundalar ve form durumları da aleyhlerinde, açık konuşmak gerekirse şu anda Detroit, Miami, Hornets üçlüsünden form olarak Hornets bu iki takımdan daha önde. Bu maçın skorunun birbirine yakın bitmesini bekliyoruz, Philadelphia’ya bahis siteleri +5 handikap vermiş ve biz +5 Philadelphia handikapa Embiid oynamayacak olmasına rağmen güveniyoruz. Ayrıca maçın 220 baremden rahat alt olmasını bekliyoruz.

Miami Heat – Philadelphia 76ers Toplam Sayı: altı 226.5 Oran @1.47
Miami Heat – Philadelphia 76ers Toplam Sayı: altı 220.5 Oran @1.88
Miami Heat – Philadelphia 76ers Handikap ( 0 : 5.5 ): 2 Oran @1.90
Miami Heat – Philadelphia 76ers Handikap ( 0 : 10.5 ): 2 Oran @1.42

Chicago Bulls – Ney Yowk Knicks Nba Tahmini

NY Knicks 2 haftadan daha kısa zaman önce hem de DeAndre Jordan ve Mario Hezonja olmadan Chicago Bulls’u yenmişti, Mario Hezonja son 3 maçta 25 sayı ve 10 ribaund ortalamayla oynuyor ve bu maçta bu isimlerde oynayacak. NY Knicks +1.5 handikap güvenilir seçenek, NY Knicks kazanır.

Chicago Bulls – New York Knicks Handikap ( 0 : 1.5 ): 2 Oran @1.90
Chicago Bulls – New York Knicks Handikap ( 0 : 5.5 ): 2 Oran @1.50

Dallas Mavericks – Phoenix Suns Nba Tahmini

Bu maçta Dallas’a -8 handikap verilmiş ve 223 sayı handikap baremi olarak konulmuş, Dallas bu sezon kötü bir sezon geçirmesine rağmen iç sahada 23 maçı kazandı. Phoenix deplasmanlarda 40 maçta sadece 7 galibiyet alabildi ve çok sayı yiyorlar. Dirk Nowitski’nin son maçı olacağı için hem salonda hem de oyuncularda ekstra motivasyon olacaktır. Mavericks bu maçı -8 handikapı da geçerek kazanır. Phoenix’in çok sayı atmasına izin vermezler ve maç alt bareme gider.

Dallas Mavericks – Phoenix Suns : 1 Oran @1.25
Dallas Mavericks – Phoenix Suns Toplam Sayı: altı 230.5 Oran @1.47
Dallas Mavericks – Phoenix Suns Toplam Sayı: altı 224.5 Oran @1.90
Dallas Mavericks – Phoenix Suns Handikap ( 0 : 8.5 ): 1 Oran @1.88

Utah Jazz – Denver Nuggets Nba Tahmini

Ricky Rubio ve K.Korver Utah tarafında dinlendirilecek ufak sakatlıkları var, Denver geçen maçlarda bazı oyuncularını dinlendirdi ama pahalıya patladı, sezonu lider tamamlama hesabı yaparken 3.sıraya düşme tehlikesiyle karşı karşıya kaldılar. Açıkcası batı konferansında play-off için bir takım entrikaların döndüğü ile ilgili bilgiler alıyoruz, Golden State hariç herkes stratejik davranıyor. Houston maçın yorumumda belirteceğim. Neyse bu maça dönelim. Denver Nuggets 3.sıraya düşüp kendini ateşe atmaz, bu maçı kazanırlar.

Utah Jazz – Denver Nuggets : 2 Oran @2.15
Utah Jazz – Denver Nuggets Handikap ( 0 : 2.5 ): 2 Oran @1.90
Utah Jazz – Denver Nuggets Toplam Sayı: üstü 213.5 Oran @1.90

 

Oklahoma City Thunder – Houston Rockets Nba Tahmini

Bu maç normalde kafa kafaya gider ve kazananı son toplarda görürdük ama durum normal değil! Nba yönetiminin sıkı ve tavizsiz tavrından dolayı çok net ulu orta konuşulmasa da Batı konferansında beklediğimiz entrikayı Houston’ın bu gece yapacağı yönünde konuşmalar var. Doğru mu değil mi bu gece belli olacak. Houston Oklahoma’ya bu gece kaybeder çünkü amaçları play-off’ta konferans finaline kadar ilerlemek, sadece play-off’a katılmak değil.. ve bunun için en önemli şeylerden biri fizik olarak yıpranmadan, daha sert olmayan rakiple eşleşerek yoluna devam etmesi. Houston bu gece yenilirse 4.sıraya gelip Utah’la eşleşir ve Portland’ı Oklahoma’nın kucağına atar. Açıkcası bu durum Oklahoma’nın da işine geliyor ve onlar da kazanmak için herşeyi yapacaklar. Maçın ikinci çeyreğiyle ile birlikte eğer savunmalar sertleşmemişse maç verdiğimiz tahmine göre gidiyor demektir.

Oklahoma City Thunder – Houston Rockets : 1 Oran @2.15
Oklahoma City Thunder – Houston Rockets Handikap ( 2.5 : 0 ): 1 Oran @1.90
Oklahoma City Thunder – Houston Rockets Handikap ( 7.5 : 0 ): 1 Oran @1.44
Oklahoma City Thunder – Houston Rockets Toplam Sayı:üstü 231.5 Oran @bets10 1.88
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu