Nba tahminleri

1 Nisan NBA Tahminleri ve Yorumları

1 Nisan NBA tahminlerimizin tamamını bu yazıda topladık, bu akşam 2 maç ve gece yarısı 5 maçla NBA de maçlar devam edecek. Diğer tüm analizlerimiz ve banko maçlar bu sayfada

Oklahoma City Thunder – Dallas Mavericks Tahmini

Oklahoma - Mavericks NBA tahmini

Oklahoma City Thunder – Dallas Mavericks maçıyla 1 nisan iddaa analizlerimize başlıyoruz. Bu maçta bahis siteleri tarafından Dallas Mavericks’e +11.5 handikap verilmiş ve 221 sayı alt üst baremi olarak belirlenmiş. Maç 31 mart akşam saat 22:30’da ve bu maç bu gece kazandıracak maçların başında geliyor.

Oklahoma City Thunder’da önemli bir eksik yok, sadece Andre Robertson oynamayacak, Dallas Maveriks tarafında Tim Hardaway eksik ve Luka Doncic şüpheli, Luka Doncic oynamazsa eksikliğini çok hissedecekler bu gece. İki takım bu sezon 3 kez karşılaştı ve 2 maçtan Dallas mutlu ayrıldı. Dallas son 5 deplasmanın 4’ünü kaybetti ama handikap içinde de kaldı. Bu maç belirlenen 221 baremden alt olur, eğer Luka Doncic oynarsa Dallas +11.5 handikap olur.

 

Oklahoma City Thunder – Dallas Mavericks Toplam Sayı: altı 227.5 Oran @1.44
Oklahoma City Thunder – Dallas Mavericks Toplam Sayı: altı 220.5 Oran @1.95

New Orleans Pelicans – LA Lakers Tahmini

Pelicans - Lakers NBA Tahmini

Maç gece saat 01:00’da başlayacak ve play-off ümidi olmayan iki takımın maçı olacak, Pelicans’ın iç saha formu berbat durumda, Lakers da deplasmanda berbat durumda. Bu maçta taraf bahsi kesinlikle önermiyoruz, eğer taraf bahsi oynamak istiyorsanız LA Lakers lehine bütün handikapları deneyebilirsiniz çünkü bu maçta Lakers maç sonuna kadar maçın içinde olur.

New Orleans Pelicans – L.A. Lakers Handikap ( 0 : 8.5 ): 2 Oran @1.44
New Orleans Pelicans – L.A. Lakers Toplam Sayı: üstü 228.5 Oran @1.47
New Orleans Pelicans – L.A. Lakers Toplam Sayı: üstü 234.5 Oran @1.88

Denver Nuggets – Washington Wizards NBA Tahmini

Nuggets Wizards nba tahmini

Wizards tarafında önemli eksikler yine var, T.Ariza, D.Howard ve Wohn Wall oynamayacak. Zaten çok kötü sezon geçiriyorlar 39 deplasman maçından sadece 9 maç kazanabildiler ve özellikle deplasman maçlarında savunma problemleri çok büyük. Son 5 deplasman maçında da sadece tek galibiyet alabildiler. Nuggets içerde 5 maçta 4 galibiyetle oynuyor ve zor sayılabilecek takımlara da takılmadan geçtiler. İçerde genelde savunmayı daha baskın yapmaya çalışıyorlar bu maçta Wizards’a çok yüksek yüzdeyle oynama şansı vermezler ve normal hücum ritimlerinde 120 sayıyı bulmalarını en azından yaklaşmalarını bekliyoruz. 225.5 sayı baremi çok banko değil çünkü bu barem için Wizards’ın 105 sayı ve üzeri atması şart, eğer Nuggets diğer rakiplere uygulamadığı tarifeyi uygularsa bu zor ama 105 sayı ve üzerine çıkabilirlerse bu maçta 230 sayıya kadar olası.

Denver Nuggets – Washington Wizards Handikap ( 0 : 6.5 ): 1 Oran @1.50
Denver Nuggets – Washington Wizards Toplam Sayı: üstü 226.5 Oran @1.90
Denver Nuggets – Washington Wizards Toplam Sayı: altı 233.5 Oran @1.44
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu