İddaa Tahminleri

07.07 Brezilya – Peru İddaa Tahmini

7 temmuz Kupa Amerika finali Brezilya – Peru İddaa Tahmini ile devam ediyoruz, maç 23:00’da başlayacak, ev sahibi Brezilya kupaya yakın, detaylar analizin devamında, diğer tüm analizlerimiz banko maçlar sayfamızda.

Brezilya – Peru İddaa Tahmini

Kupa Amerika final günü geldi, Brezilya zaten kupanın favorisi ve ev sahibiydi ve finale çıkmaları süpriz değil, Peru ise çok büyük büyük süpriz yaparak finale çıktı. Amerikalıların deyimiyle bu underdog takımını destekleyen ve sempati duyan da çok fazla kişi var ama futbol sempatiklikle oynanmıyor, Brezilya ağır favori.

Şilinin yarı final maçında Peru’ya yenilmesi tam olarak aptalcaydı! Rakip çok güçsüz olabilir, futbolda rakibi gereğinden fazla yada gereğinden az önemsemenin cezasını çektiler. Hem savunmayı orta sahaya kadar çıkarıp, hem de iki kenar bekini neredeyse kanat oyuncusu kadar hücumda kullanırken sert oynamak zorundasınız. Her ikili mücadelede sert ve dik durmalısınız. Şili ikili mücadelelerde Peru karşısında yumuşak kalınca Peru kendi sahasından rahat çıkabildi.

Brezilya Şili’nin yaptığı hatayı yapmaz

Biz Peru’nun Şili karşısında maça sertlikle ve savunmayla tutunacağını söylemiştik, yine söylüyoruz bu maçta da Peru savunmayı 5 leyip sert oynayacak. Brezilya Şilinin yaptığı hatayı yapmaz, her ne kadar insanların aklında Brezilyalı futbolcular yumuşak oyuncuları olarak görülse de savunma 5 lisi gerektiğinde sert oluyor bunu Arjantin maçında da tekrar gördük. Brezilya’nın Peruya son maçta 5 attığını söyleyelim ama bu maçta o kadar gol olmaz, hatta Brezilya maçı kazanır ama maç alt biter.

Brezilya – Peru : 1 oran @1.31

Brezilya – Peru Handikap ( 0 : 1 ):1 oran @1.94
Brezilya – Peru Corner Handicap 3-way ( 0 : 3 ): 1 oran @1.80
Brezilya – Peru Toplam korner sayısı – İlk Yarı: üstü 3.5 oran @1.45
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu