Cedi Osman, Evan Fournier

14 Mart Orlando Magic – Cleveland Cavaliers NBA iddaa tahmini

Orlando Magic – Cleveland Cavaliers NBA Tahmini ile perşembe gecesi NBA maçlarına yaptığımız iddaa analizlerimizi paylaşmaya başlıyoruz. Orlando Magic – Cleveland Cavaliers maçı gece saat 02:00’da başlayacak. Diğer tüm NBA tahminleri bu sayfada

Orlando Magic – Cleveland Cavaliers NBA Tahmini

Orlando Magic son maçta direk rakiplerinden Washington Wizards’a da 100-90 kaybetti, son dönemde form durumları aşağıya doğru indi ve toparlayamıyorlar. Play-off treni kaçmak üzere 13 maçları kaldı ve Miami ve Detroit’e göre hem sıralamada geriler hem de form olarak gerideler.

Cleveland Cavaliers doğu konferansının en kötü 2.takımı, attıklarından çok daha fazlasını yediler bu sezon. Orlando Nba’de en az sayı atan takımlardan birisi ama konferansın NY Knicksten sonra en kötü takımı oldular bu sezon. Son 5 deplasman maçında ortalama 110 sayı ve üzeri yediler,  Orlando’nun form grafiği aşağıyı gösterse de son maçlarda genelde deplasmanda oynadılar. İç saha performansı ile güven veriyor ve son 5 iç saha maçında ortalama 110 sayı attılar ve 4 galibiyet aldılar. Bu maçta da Orlando Magic kazanır gecenin güvenilir tahmini. Takım İstatistiklerini aşağıda paylaşıyoruz.

Orlando Magic – Cleveland Cavaliers : 1 Oran @1.28
Orlando Magic – Cleveland Cavaliers Handikap ( 0 : 6.5 ): 1 Oran @1.72
Orlando Magic – Cleveland Cavaliers Toplam Sayı: üstü 205.5 Oran @1.44
Orlando Magic – Cleveland Cavaliers Toplam Sayı: üstü 212.5 Oran @1.92

Orlando Magic Oyuncu İstatistikleri

OyuncuMaçDakSayıRibAssBlkTkFaul
D.J. Augustin6827,711,462,284,930,60,041,531,4
Nikola Vucevic6831,3520,6512,033,9311,181,971,96
Jerian Grant5416,574,241,722,720,80,110,931,37
Terrence Ross6826,3814,633,441,560,840,381,061,56
Jonathon Simmons4120,616,92,442,320,440,341,371,66
Khem Birch3711,934,033,510,70,320,590,351,19
Evan Fournier6831,514,653,093,650,870,151,942,88
Aaron Gordon6533,6115,897,433,620,680,722,062,29
Jarell Martin348,012,941,710,440,060,240,321,06
Wesley Iwundu5517,894,82,731,040,40,330,711,91
Isaiah Briscoe3914,343,491,92,230,280,050,791,69
Johnathan Isaac6326,599,565,4410,761,31,051,98
Mohamed Bamba4716,36,214,960,830,281,360,912,17
Melvin Frazier74,571,710,4300,1400,140,57
Amile Jefferson53,931,21,400,2000,6
Troy Caupain24,642,511,50,5000
Takım Ortalaması69241,09105,5844,8324,976,395,5412,8418,93

Cleveland Cavaliers Oyuncu İstatistikleri

OyuncuMaçDakSayıRibAssBlkTkFaul
Kyle Korver1615,76,751,811,060,190,121,061,38
Channing Frye329,723,471,50,590,190,160,311,28
Kevin Love1427,2918,6411,362,290,290,211,932,71
George Hill1326,4710,772,082,770,920,081,542,69
John Holland10,730000000
Tristan Thompson3529,7911,4611,112,140,80,461,432,31
Jordan Clarkson6727,0216,93,422,390,70,191,691,48
Rodney Hood4527,4212,162,492,040,840,110,82,24
Sam Dekker918,836,333,6711,2200,561,44
David Nwaba3719,016,843,111,110,730,30,542,08
Cedi Osman6231,7912,984,822,560,770,181,632,5
Ante Zizic4817,727,425,270,730,250,3511,85
Collin Sexton6830,7815,592,992,90,530,072,212,34
J.R. Smith1120,216,731,641,9110,2711,73
Larry Nance Jr.5626,159,077,9131,390,611,412,86
Andrew Harrison1014,374,31,51,70,40,212,6
Alec Burks3428,811,655,472,880,740,471,351,82
Jalen Jones1613,385,062,120,440,560,120,51,69
Jaron Blossomgame2716,274,223,630,480,260,30,410,74
Matthew Dellavedova3619,867,281,864,220,330,061,581,83
Patrick McCaw317,621,6710,670,67010,33
Cameron Payne919,568,222,112,560,890,331,221,67
Deng Adel1412,651,791,140,290,070,290,360,86
Kobi Simmons11,80000000
Wade Baldwin IV0
Brandon Knight1319,6581,622,460,770,080,621,31
Marquese Chriss1317,797,384,770,770,690,311,233,15
Nik Stauskas1114,55,362,2710,270,090,451,18
Takım Ortalaması68241,110442,6921,036,632,4912,7520,43

İstatistikleri NBA Resmi sitesi üzerinden daha detaylı görebilirsiniz.

Bir cevap yazın