şampiyonlar ligi iddaa tahminleri

12-13 Şubat Şampiyonlar Ligi Detaylı Analizi

12-13 Şubat Şampiyonlar Ligi Detaylı Analizi ile Şampiyonlar Liginde takımların genel oyun yapıları ile ilgili önemli bilgiler vereceğiz. Bu yazımızı dikkatli bir şekilde okumanızı öneriyoruz. Yapacağınız banko kuponlarınızda çok faydasını göreceksiniz.

Grup aşaması bitti. Maalesef ülkemizi Şampiyonlar Liginde temsil eden bir takım kalmadı. Grup aşamasında takımların gösterdiği performanslara göre bazı önemli verileri sizin için topladık. İddaa tahminlerimizi yaparken ne kadar ince eleyip, uzun analizler sonucu sizlere iddaa tahminleri verdiğimizi de görebilirsiniz. Bu haftaki şampiyonlar ligi iddaa tahminleri için tıklayın.

Roma – Porto Şampiyonlar ligi iddaa tahmini için buraya

TakımGoalOrt.ŞutToplam KartTopa Sahip %Pas%Hava Topu K.Ort.Oyuncu P.
1Bayern Munich1515.81055.985.3167.10
2Real Madrid1220861.790.412.77.10
3Manchester City1618.5858.889.913.87.07
4Barcelona1419.5860.788.410.87.06
5Borussia Dortmund1011.51060.088.412.27.01
6Ajax1115.21855.383.614.57.00
7FC Porto1511.71253.579.319.56.95
8Paris Saint-Germain1715.81156.388.511.76.95
9Juventus918.21255.288.015.56.94
10Lyon1217946.283.311.26.91
11Roma1116.8651.484.218.86.90
12Manchester United713.71151.685.414.36.80
13Schalke 04612.31246.977.818.56.80
14Atletico Madrid911.81752.083.414.56.78
15Napoli715.31354.585.411.56.78
16CSKA Moscow812.81445.778.617.36.74
17Tottenham917.51654.685.315.86.71
18Club Bruges68.2842.079.416.26.71
19Benfica613.21445.779.313.86.70
20Liverpool9161353.681.916.86.69
21Valencia611.52049.882.912.56.69
22Inter615.21547.783.113.56.69
23PSV Eindhoven612.51437.075.118.56.68
24Galatasaray511.51453.082.116.56.64
25Hoffenheim1115.51345.882.1116.58
26Lokomotiv Moscow412.71746.774.920.36.54
27FK Crvena Zvezda571735.571.012.26.49
28Shakhtar Donetsk811.51049.284.08.26.47
29Viktoria Plzen710.81041.276.215.86.43
30BSC Young Boys412.21643.579.3156.41
31AEK Athens26.51343.178.2136.35
32Monaco210.21346.083.611.76.28

İç saha ve deplasmanlarda toplam 6 maçta oluşan istatistiklere göre en iyi oyuncu puanına sahip takımlar Bayern ve Real Madrid. Manchester City, Barcelona ve Dortmund bu iki takımı izliyor. Bu takımları çok gerekmedikçe iddaa tahminlerimizde karşımıza almamaya çalışıyoruz. Deplasmanda da olsalar bu takımlara karşı bahis yapmak oldukça riskli olacaktır. Çünkü hem iç sahada hem deplasmanda oyunu kontrol eden takımlar.

Şampiyonlar Ligi Kendi Sahasında En iyi Takımlar

TeamGoalOrt.ŞutToplam KartTopa Sahip%Pas%Hava Topu KOrt.Oyuncu P.
1Borussia Dortmund712.7358.588.212.77.23
2Roma819.7252.285.6187.18
3Barcelona718.7361.089.310.37.14
4Manchester City919.7160.890.2137.13
5Ajax716.71056.384.413.37.10
6Bayern Munich816556.786.217.37.07
7Paris Saint-Germain1020.7456.088.413.37.07
8Liverpool820.3553.481.613.77.06
9Real Madrid522.7562.291.410.37.04
10Atletico Madrid713.7749.784.912.37.04

İç sahada canavara dönüşen takımlarımız arasında genel tabloda üstlerde olmayan takımlar var. Bu takımlar iç sahada çok etkili fakat deplasmanlarda daha rahat bahis alabiliriz. Ajax iç sahada en çok kart gören takımlardan.

Şampiyonlar Liginde kontra ataktan atılan gol sayısı düşüyor.

Şampiyonlar liginde artık bütün takımlar topa sahip olup savunma arkası adam kaçırmaya çalışıyor. Gollerin çok büyük bir kısmı açık oyunda set hücumlarla atıldı. Takımlar artık daha çok top gezdiriyor. Daha kontrollü oynamayı tercih ediyorlar.

Şampiyonlar Ligi grup aşamasında en iyi oyuncular

RPlayerMaçDakikaGoalAsistSarıKırmızıŞutPas%Hava TopuMaçın AdamıOrt.Puan
1Lionel Messi-Barcelona3(1)297615.385.638.88
2Edin Dzeko-Roma4360521571.44.328.49
3Neymar-Paris SG6532522482.90.248.44
4Lewandowski-Bayern65348472.8328.01
5Nikola Vlasic-CSKA6540322.584.40.727.89
6David Silva-M.City543331284.50.827.88
7Javi Martínez-Bayern435811187.93.37.80
8Harry Kane-Tottenham65404114.578.3217.76
9Nabil Fekir-Lyon54163234.686.90.827.75
10Toni Kroos-R.Madrid5(1)4651211.895.10.217.75

 

Bir cevap yazın